Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs4/i_matthewcom/home/www/wp-content/plugins/themedo-plugin/inc/themeoptions/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs4/i_matthewcom/home/www/wp-content/plugins/themedo-plugin/inc/themeoptions/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs4/i_matthewcom/home/www/wp-content/plugins/themedo-plugin/inc/themeoptions/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs4/i_matthewcom/home/www/wp-content/plugins/themedo-plugin/inc/themeoptions/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs4/i_matthewcom/home/www/wp-content/plugins/themedo-plugin/inc/themeoptions/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs4/i_matthewcom/home/www/wp-content/plugins/themedo-plugin/inc/themeoptions/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs4/i_matthewcom/home/www/wp-content/plugins/themedo-plugin/inc/themeoptions/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478
Služby – i-matthew.com

------------ right click functions are disabled ------------ © copyright i-matthew.com 2024, all rights reserved

Book Online

* Please Fill Required Fields *
Kontakt

i-matthew.com
Matěj Kotrba
Praha, Česká republika
+420 602 87 87 16
matthew@i-matthew.com

Služby

Jediné co děláme, je že vyjadřujeme naši vášeň
Popis
BOUDOIR (Budoár) je v původním smyslu slova soukromá místnost určená pro dámy obvykle vybavená dámským šatníkem, toaletní stolkem a v neposlední řade sedacím nábytkem, nebo dokonce postelí. Focení v tomto stylu je dámami často vyhledáván. GLAMOUR styl focení se navíc snaží zachytit krásu a půvab spoře oděného ženského těla.

Boudoir & Glamour

focení

Bouboir & Glamour focení lze domluvit individuálně, nebo zakoupit jako balíček v eshopu.

 • 4/8 hodin práce (nebo dle dohody)
 • neomezený počet outfitů
 • možnost výběru ateliéru a vizážisty
 • ONLINE galerie pro výběr snímků
 • 4-16ks plně retušovaných fotografií

Popis
Focení AKCÍ a DOKUMENTÁRNÍ focení v sobě zahrnuje módní přehlídky, firemní a společenské večírky, vernisáže, výstavy, konference, semináře, koncerty a divadelní představení, ale třeba i dokumentaci průběhu stavby. Ve většině případů se bude jednat o individuální dohodu dle potřeb klienta, ale lze využít připraveného pronájmu fotografa s konkrétním výstupem – viz eshop.

Akce & Dokumentární

focení

Focení Akcí & Dokumentární focení lze domluvit individuálně, nebo zakoupit jako balíček v eshopu.

 • 4/8 hodin práce (nebo dle dohody)
 • pole působnosti celá ČR
 • možnost mobilních zábleskových světel
 • ONLINE galerie pro výběr snímků
 • 20-80ks snímků s tonální úpravou

Popis
PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE je dnes nepostradatelnou součástí celého prodejního procesu. Lidé dnes napříč celým světem nakupují očima v eshopech a katalozích. Produktová fotografie, ale nesmí zákazníka obelhávat, musí mu zprostředkovat adekvátní vizuální dojem.

Produktová fotografie

focení produktů

Focení Produktů lze domluvit individuálně, nebo zakoupit jako balíček v eshopu.

 • sazba dle počtu produktů nebo smínků
 • možnost focení u klienta
 • rozsah úprav podle přání klienta
 • ONLINE galerie pro výběr snímků
 • 1-4ks od každého produktu

Popis
PORTRÉTNÍ a PÁROVÉ focení není třeba dlouze popisovat. Každý je dnes vlastně SELF portrétním fotografem. Pokud se ale chcete prezentovat na sociálních sítích nebo firemním webu, budete potřebovat něco více než záběr z vašeho mobilního telefonu. Do této kategorie tedy patří singl portrétní focení, párové portrétní focení, ale třeba i rodinné a společné firemní focení.

Portrétní & Párové

focení

Portrétní & Párové focení lze domluvit individuálně, nebo zakoupit jako balíček v eshopu.

 • 4/8 hodin práce (nebo dle dohody)
 • neomezený počet outfitů
 • možnost focení v exteriéru i interiéru
 • ONLINE galerie pro výběr snímků
 • 4-16ks plně retušovaných fotografií

Popis
RETUŠ a TONÁLNÍ ÚPRAVY fotografií jsou v dnešním digitálním světě nedílnou součástí postprodukce u každého snímku. Patří sem samozřejmě i další speciální úpravy na přání klienta jako například úprava očí, pleti, zubů, účesu, odstranění nebo přidání jizev,  virtuální plastické operace, vylepšení fotek z dovolené, atd..

Retuš & Tonální

úpravy fotografií

Retuš a Tonální úpravy lze domluvit individuálně, nebo zakoupit jako balíček v eshopu.

 • rozsah práce dle počtu kusů
 • rozsah práce podle počtu hodin
 • retuše lidí i předmětů bez omezení
 • plně elektronická forma komunikace
 • kompletně retušované fotografie

Popis
Nafocení KALENDÁŘE, nebo FOTOKNIHY využije každý kdo si chce uchovat vzpomínky, udělat radost rodinným příslušníkům, milované osobě, nebo se chce kvalitně prezentovat v modelingové agentuře či u nového zaměstnavatele.

Kalendář & Fotokniha

promo focení

Nafocení Kalendáře & Fotoknihy lze domluvit individuálně, nebo zakoupit jako balíček v eshopu.

 • 8/16 hodin práce (nebo dle dohody)
 • lokace dle přání klienta
 • možnost dodání včetně tisku
 • ONLINE galerie pro výběr snímků
 • 13/26ks plně retušovaných fotografií

DOPLŇKOVÉ INFORMACE
Všechny ceny jsou orientační a závislé na konkrétní dohodě s klientem. Pro základní orientaci použijte eshop s připravenými balíčky a seznamem doplňkových položek, který Vám pomůže si sestavit kompletní orientační cenu. Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%.
Platbu za vybrané balíčky a služby můžete provést přímo v eshopu bankovním převodem, nebo zaškrtnout variantu hotově při předání. Po vzájemné domluvě Vám bude vystavena zálohová, nebo řádná konečná faktura.
Doprava po Praze je samozřejmě ZDARMA. Dopravu mimo území Hl. Města účtujeme 9,90 / Km – pouze cesta k Vám. Pro výpočet vzdálenosti použijte aplikaci mapy.cz.
Pro výběr snímků k retušování nebo sazbě, Vám bude zpřístupněna Vaše privátní ONLINE galerie chráněná heslem.
Nedílnou součástí smluvního vztahu mezi fotografem a modelem je tzv. MODEL RELEASE (Smlouva o pořízení a užití fotografie). Tato smlouva nemusí být nedílnou součástí komerční dohody. V případě potřeby jsou obě varianty, které používáme níže ke stažení.
Všechny fotografie jsou poskytnuty v plném rozlišení s vloženým ICC profilem Adobe RGB (1998), v případě zájmu lze fotografie upravovat s Vaším dodaným ICC profilem, pro konkrétní zařízení. Sazba kalendáře nebo fotoknihy, ve Vašem osobitém stylu je možná po vzájemné dohodě. Neupravené fotografie neposkytujeme.
V případě že si nevíte rady kde fotit, může Vám být nápomocný například server FOTOLOKACE.CZ. Naleznete zde různé tipy na místa pro focení včetně ateliérů.
Pro nafocení například firemního kalendáře, můžete potřebovat služby modelky. V případě zájmu Vám můžeme s výběrem, domluvou a smluvním vztahem mezi Vámi a modelem poskytnout kompletní servis.
Spolupráce s vizážistkou není zcela jednoduchou záležitostí. Každý má trochu jiné představy o výsledné fotce, oblékání, nebo stylu líčení. Doporučuji tedy se s vizážistkou domluvit na spolupráce předem osobně.
V případě že preferujete focení v pohodlí Vašeho domova, nebo kanceláře, bude pro Vás potěšením, že disponujeme vlastním mobilním studiovým vybavením.
Pro focení v ateliéru doporučujeme AP FOTOSTUDIO. Je zde k dispozici klasické ateliérové vybavení, ale jsou zde další bonusy jako možnost využít vodní stage, najet autem, nebo motocyklem až do studia, dobrá dostupnost, vlastní parkoviště, nebo bezbariérový přístup. Ateliér pro Vás můžeme samozřejmě zarezervovat a připravit dle Vašich požadavků.
Pro focení Boudoir, Glamour a Aktů doporučujeme ATELIÉR POD VILAMI, který je plně a krásně vybavený pro daný účel. S rezervací, domluvou a přípravou ateliéru pro Váš záměr Vám samozřejmě v případě zájmu pomůžeme.
Popis celého pracovního procesu a vzájemné komunikace.
Srdečně zdravím,
není tajemstvím že je člověk tvorem zvídavým a plným ostychu. Proto bych rád přiblížil celý proces naší případné spolupráce. Nemusíte se ničeho bát, základním pravidlem pro mě vždy bylo udělat maximum proto, aby se model, nebo zákazník cítil co možná nejkomfortněji.

Pro Váš první kontakt se mnou můžete zvolit telefon, email, nebo kontaktní formulář. Prostě to co Vám právě nejvíce vyhovuje. Vynasnažím se Vás kontaktovat v co nejkratším termínu. Následně domluvíme Vaše přání, termín a detaily focení. V případě Vašeho zájmu, nebo komplikovanější produkce se nejprve sejdeme osobně a domluvíme všechny detaily.

Hurá máme první část za sebou a jdeme fotit.

Focení by mělo probíhat v klidu a v přátelském duchu z obou stran. Vymezený blok je pouze orientační, hlavní je výsledek a Vaše spokojenost, takže nikdo nebude stát se stopkami v ruce a popohánět model na další záběr. Příprava na focení a úklid je ale nezbytností. Vybrané fotky z našeho společného focení budou nahrány do Vaší osobní galerie chráněné heslem, kde si vyberete snímky pro finální retuš a úpravy. Po úpravě a platbě, Vám bude zpřístupněn DOWNLOAD link pro stažení Vašich fotografií v plném rozlišení, většinou se jedná o formát RAR ARCHIVE, popřípadě ZIP ARCHIVE.

Tak to je vlastně vše a já se bude těšit na další společnou spolupráci.

iMatthew